Nie uprawiamy seksu

Zdajemy sobie sprawę, że seks nie jest najważniejszy w związku kochających się ludzi, z drugiej strony jednak mówi o atmosferze w relacji, dlatego coraz bardziej martwimy się z powodu naszych trudności z seksem.  Czytaj dalej Nie uprawiamy seksu

Partnerka jest oziębła

Moja partnerka unika zbliżeń seksualnych, a gdy do nich dochodzi pozostaje bierna lub obojętna. Chciałbym kochać się częściej i z większym zaangażowaniem obu stron. Czuję się niekochany i nieatrakcyjny. Próby rozmowy na ten temat spełzają na niczym. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Wiem, że przyczyn może być wiele dlatego chciałbym z pomocą specjalisty zdiagnozować tę, która nas dotyczy i ją skutecznie wyeliminować.

Problemy z erekcją

Zaburzenia erekcji są najczęstszym problemem seksualnym mężczyzn, najbardziej również krępującym. Jednak można je skutecznie leczyć – psychoterapią lub lekami. Właściwą metodę leczenia wskaże nasz specjalista, a w razie konieczności skieruje do odpowiedniego lekarza. Im szybciej zdecydujesz się na terapię, tym szybciej zobaczysz pozytywne efekty.

Nudny seks i brak namiętności

Codzienność i rutyna pokonały naszą namiętność i spontaniczność. Czerpiemy coraz mniejszą satysfakcję z seksu i odczuwamy mniej ekscytacji. Chcemy nadać naszemu życiu, w tym również seksualnemu, więcej barw. Wiemy, że poznanie własnych potrzeb, pogłębienie naszej relacji i zastosowanie kilku sprawdzonych rowiązań może przynieść niezapomniany efekt w postaci radosnego bycia we dwoje.

Nie pociągam mojego partnera

Czuję się tak samo atrakcyjnie jak dawniej, a mimo tego rzadko słyszę komplementy, partner nie inicjuje bliskości, unika mnie w sypialni. Czuję, że między nami wygasła namiętność. Zastanawiam się, czy partner ma jakieś problemy seksualne, a może mnie zdradza? Trudno mi zainicjować rozmowę na ten temat, gdyż dotychczasowe kończyły się kłótnią lub obrażaniem się. Potrzebuję rozmowy z bezstronną osobą, która pomoże nam uporać się z tym problemem.